Фонд Україна потребує допомоги
Stichting Oekraïne heeft hulp nodig

Місто: Гауда

oekraineheefthulpnodig.nl

Фонд "Україна потребує допомоги" є організацією, яка зареєстрована у січні 2007 року, має за меті надання гуманітарної/медичної допомоги безкоштовно медичним та соціальним установам в Україні, зокрема українським лікарням, для покращення догляду за пацієнтами та умов їх перебування. Крім того, надається допомога школам, літнім людям та людям, які потребують допомоги. Фонд активно діє в кількох регіонах України. 

У 2023 році було відправлено 23 вантажівки гуманітарної допомоги, загальна маса якої за весь період діяльності фонду становить понад 1 мільйон кілограмів.

_____


Stichting Zeilen van Vrijheid

zeilenvanvrijheid.nl

Stichting Zeilen Van Vrijheid - це неприбуткова організація, зареєстрована в Нідерландах. Головна місія - доставка машин швидкої допомоги, транспортних засобів для надзвичайних ситуацій, медичної та гуманітарної допомоги в Україну з мінімальними затримками, в місця, де вони потрібні найбільше. 

Фундація активно допомагає українському народові під час кризових ситуацій та надає необхідну підтримку в найважливіших моментах.

_____


Фонд "Допомога Україні"
Stichting Hulp voor Oekraïne

Місто: Vught

www.hulpvooroekraine.nu

Фонд "Допомога Україні" – це ініціатива, спрямована на збір та надання гуманітарної допомоги Україні. Фонд активно займається збором продуктів харчування, води та інших гуманітарних вантажів для надання допомоги біженцям та громадянам України. Завдяки фінансовим пожертвам, ми можемо придбати продукти у великих кількостях.

Гуманітарна допомога, яку команда збирає та сортує в нашому центрі у Вуті, надсилається безпосередньо до міст, які найбільше потребують допомоги. Команда також допомагає українським військовим, які отримують медичне лікування в лікарнях Нідерландів. Мета - надати необхідну допомогу та підтримку українцям під час цієї важкої ситуації."

_____


Гуманітарна організація SOTO 

Місто: Хенгело-Енсхед

soto.utwente.nl

Фонд освіти SOTO заснований з метою підтримки освіти на різних рівнях в Україні, зокрема у регіоні Яворів (Львівська область). Команда досягає цю мету шляхом: збору та відправки матеріальних ресурсів та засобів, які корисні для освіти, сприяння контактам та обміну досвідом між освітніми установами та учасниками освітнього процесу в регіоні Твенте (Нідерланди) та Україні, де це можливо, надавати матеріальну допомогу лікарням у місті Яворів.

_____


NGO FairWork

www.fairwork.nu

FairWork – незалежна неурядова організація, яка надає допомогу всім, хто потрапив в ситуацію експлуатації в Нідерландах. Усе, чим учасники діляться із командою, буде зберігатись в таємниці. Консультації є безкоштовними.

_____


Українська громада в Нідерландах

Місто: Роттердам

www.oekraine-diaspora.nl

Українська громада у Роттердамі, у цей складний час для України, займається збором і відправленням гуманітарної допомоги для населення України, загонів територіальної оборони і військових Української Армії. 

Команда приймає гуманітарну допомогу, як промислових товарів, електрогенератори, так і продуктів харчування, медикаментів, медичного обладнання приладів обігріву, одягу для дітей і дорослих (особливо теплого), підгузників для дорослих (важко ранених) і дітей, грошових пожертв.

_____


Фундація «Українці в Нідерландах»

ukrainians.nl

З 2014 року Фундація «Українці в Нідерландах» надає підтримку та гуманітарну допомогу Україні. З моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року необхідність гуманітарної та медичної допомоги набула пріоритетності, і була зосереджена на терміновій гуманітарній допомозі українським цивільним у регіонах постраждалих від російської агресії та внутрішньо переміщеним особам, Збройним Силам України, а також підтримка тимчасово переміщених осіб у Нідерландах.

З 24 лютого 2022 року Фундація «Українці в Нідерландах»:
- отримала близько 2 мільйони євро донацій від приватних і бізнес-партнерів;
- надала 76 300 кг медичної допомоги для Збройним Силам України та цивільного населення;
- передала 610 000 кг гуманітарної допомоги (товари першої необхідності) для цивільного населення;
- надала понад 70 автомобілів для Збройним Силам України та медичний потреб;
- передала більше 600 од. засобів індивідуального захисту для Збройним Силам України.

Понад 300 волонтерів працювало над закупівлею, збором, сортуванням та транспортуванням товарів першої необхідності, медичних товарів, засобів захисту та іншої гуманітарної допомоги.

_____

Фундація "Андрія Сіромахи"

facebook.com/profile.php?id=100007652700207

instagram.com/Andrew_unstoppable/

t.me/Andrew_Siromakha

twitter.com/siromakha_

1 Допомога військовим/цивільним
2 Освітні проекти
3 Екологічні проекти
4 Реабілітація (перекваліфікація і працевлаштування)
5 Проекти по розвитку регіональних громад

_____

Stichting Spoetnik

spoetnik.nl

Збирання та транспорування гуманітарної допомоги в Україну