ABBA

Місто: Гаага

instagram.com/abba.association.leiden/

Молодіжна асоціація Adriatic-Baltic-Black-Azov seas (ABBA) для студентів та молоді з регіону Адріатичного, Балтійського, Чорного і Азовського морів. Була створена в березні 2023 року. 

На даний момент базується в Лейденському Університеті в Гаазі і включає в себе 60 активних учасників з 11 країн. Має плани розширення в інші міста. 

Досягнення: 11 заходів про Україну, 600+ підписників в Інстаграмі.

_____

SPILKA

Місто: Роттердам

instagram.com/spilka.eur

SPILKA - асоціація українських студентів при університеті Ерасмус. 

Наша мета - створення комʼюніті українців при університеті та поширення української культури серед іноземних студентів. Команда досягає мету через створення соціальних, культурних, та інформаційних івентів.

_____ 


Товариство Українських Студентів у Нідерландах
Ukrainian Students' Society in the Netherlands

ТУСН було створено за підтримки фундації "Українці в Нідерландах" та розгорнуло свою активну діяльність в 2019 році.

Ми молода спільнота, котра обʼєднує активну та прогресивну українську молодь, що навчається у вищих навчальних закладах Нідерландів. За допомогою ініціативних членів товариства, ми регулярно організовуємо розважальні та навчально-пізнавальні заходи. 

Крім того, в нашому студентському осередку завжди можна знайти інформацію та допомогу для полегшення перших (і не тільки) кроків в країні: розʼяснення про особливості місцевої системи вищої освіти, практичні поради щодо навчального процесу, рекомендації щодо розваг, та багато іншого. Ми також модеруємо чат у WhatsApp для легкого і швидкого спілкування між студентами.

_____

Ukrainian Students Union

www.usu.global

instagram.com/ukrainian_su

USU unites Ukrainian societies across universities to represent them, organise events and conference, and establish career enhancing opportunities for the students.