Фундація «Українці в Нідерландах»

ukrainians.nl

Фонд "Українці в Нідерландах" сприяє інтеграції українців, які проживають в Нідерландах, у голландське суспільство, одночасно допомагаючи їм зберегти свою унікальну ідентичність, мову, культуру та релігійні традиції для майбутніх поколінь. Наша фундація також спрямована на надання постійної підтримки та гуманітарної допомоги Україні, особливо тим областям, які найбільше постраждали від російської окупації та агресії.

4 основні напрямки роботи:
- гуманітарна допомога
- підтримка переселенців
- події та активізм
- служби для спільноти

_____


Волонтерська ініціатива українців Зволле "Слава і Воля"

Місто: Зволле

facebook.com/groups/540749254007332

Основною метою організації є допомога в інтеграції українців в нідерландське суспільство, розвиток культурних, освітніх, економічних та політичних зв'язків між Україною і Нідерландами, а також поширення демократичних цінностей і громадянського суспільства. 

Більша частина діяльності спрямована на українських переселенців та місцевих жителів міста Зволле та його околиць. Команда віддана ідеї активної інтеграції українців у нідерландське суспільство, зберігаючи при цьому їхню власну ідентичність і можливість передавати українські культурні та релігійні традиції своїм дітям.

_____ 


Nijmegen4Ukraine

Місто: Неймехен

nijmegen4ukraine.nl

Nijmegen4Ukraine - це група жителів Неймегена, які: підтримують Україну, мир і демократію в Європі, знають і засуджують жорстокий вторгнення Росії в Україну, виражають солідарність з Україною та бажають допомогти!

Команда організовує протести (практично щомісяця), а також інші події, такі як святкування Великодня, показ фільмів, дискусії з участю експертів та встановлює особисті зв'язки з ключовими інституціями в місті. Спільнота на Facebook та Instagram налічує понад 2000 учасників. Діяльність спрямована переважно на нідерландців, щоб забезпечити стабільну підтримку України в Неймегені.

_____


Haarlem4Ukraine

Місто: Гарлем

haarlem4ukraine.nl

Haarlem4Ukraine - це ініціатива, спрямована на створення підтримуючої спільноти для українських біженців у місті Гарлем. Команда створює можливості для зустрічей, спільного проведення часу, здійснення справжніх справ або просто пошуку нових друзів між голландцями та іншими іноземцями. Мета - створити дружнє та солідарне середовище для всіх, хто шукає підтримку та спільноту в цей важкий час.

_____


Open House for Ukraine

openhouse.fund

Open Huis voor Oekraïne - це неприбуткова організація, яка надає допомогу українським дітям у Нідерландах під час російської агресії проти України.

_____


Stichting Oekrainers in Eindhoven

Місто: Ейндговен

facebook.com/profile.php?id=100087563003659

uaie.nl

"Українці в Ейндховені" - це неприбуткова організація зареєстрована у березні 2022 року, яка є об'єднуючим центром для української громади, що проживає в Ейндховені та навколо нього.

Основною метою роботи цієї організації є надання гуманітарної допомоги Україні, співпраця з муніципалітетом Ейндховена щодо питань влаштування вимушених переселенців з України, підтримка української діаспори в Ейндховені та популяризація української культури в голандському суспільстві.

Серед реалізованих проектів організації входить організація зустрічей з консулом в Ейндховені, створення української бібліотеки, надання перекладачів для державних установ, надання допомоги Україні у вигляді ліків та обладнання для лікарень, а також вирішення питань зв'язаних із транспортом та обладнанням, організація культурних заходів на святкування свят та проведення прямої лінії з муніципалітетом по українським питанням.

_____


Фундація Опора

empatiaprogram.nl

Програма "Empatia" спрямована на поліпшення психічного здоров'я українців, які були переміщені через війну. Команда програми складається з експертів у галузі психічного здоров'я, міжкультурної комунікації та розробки програм. Ця програма створена, щоб надати допомогу українцям, які були змушені переїхати в Нідерланди через війну.